Шафи купе з радісних фасадами в Києві за доступною ціною | опис, фото

Інформація
Пошук

Шафи купе з радіусними фасадами

Шафи купе з радіусними фасадами

Шафи-купе з радіусними фасадами - базові нюанси 

Шафи-купе з радіусними фасадами недарма відносяться до меблів преміум-категорії - складності виготовлення та установки зумовлюють високу ціну на них. Незважаючи на цей факт, попит на шафи з радіусними фасадами зростає з кожним роком. Головна особливість, що гарантує підвищену популярність шаф з округлими формами - унікальний дизайн, естетичні особливості, що дозволяють перетворити навіть тривіальний інтер'єр. Заповнення фасаду може бути таким, яким ви тільки побажаєте: скло, дзеркало, ротанг, бамбук, плити ДСП і комбінації цих матеріалів. 

У сучасних шафах-купе використовуються якісні розсувні системи, що забезпечують безшумне відкривання, навіть якщо фасади зігнуті. Існує два варіанти виготовлення дверей: напрямні кріпляться на дно шафи або ж закріплюються в стелі за допомогою спеціальних роликів. 

Як і звичайні, радіусні шафи також можуть бути вбудованими і корпусними. Остання категорія краще підходить для приміщень з рівними стінами, де немає необхідності приховувати недоліки планування. Корпусна шафа підходить для просторої кімнати, де не потрібно особливо старатися, щоб заощадити пару зайвих сантиметрів корисного простору. 

Вбудована радіусна шафа добре підійде для невеликої кімнати, оскільки за рахунок відсутності стінок вона економить корисну площу. Ідеальними умовами для вбудованої шафи будуть вільні кути, нерівні стіни, які складно вирівняти. Блискучі радіусні фасади шафи не тільки приховають будь-які нерівності, а й урізноманітнять інтер'єр, зроблять його яскравішим. Важливо пам'ятати, що для вбудованої шафи дуже важливим є стан підлоги і стелі - вони повинні бути рівними, а розсувну систему з кріпленням до верхньої частини можна монтувати на стелю з гіпсокартону. 

Основні переваги радіусних шаф-купе:

  • відсутність обмежень по глибині бічних стінок;
  • візуально збільшується простір, кімната стає затишнішою;
  • можливість використовувати місце в кутку, яке зазвичай пустує;
  • індивідуальне планування внутрішнього простору (штанги, відсіки для взуття, висувні вішалки).

Незвичайна естетика шафи з радіусними фасадами, відсутність бічних стінок дозволяють створювати оригінальні дизайнерські композиції. Оформити фасади можна із застосуванням будь-яких матеріалів, надати будь-якої естетики. Якщо ви вибираєте панелі ДСП з покриттям із ламінату, у вас є можливість зробити вибір на користь імітації натуральної текстури дерева. 

Фасади з тонованого дзеркала або скла, під графіт, срібло або бронзу роблять інтер'єр більш яскравим і живим, візуально розширюють простір. 


Правила вибору

На хвилі популярності радіусних фасадів багато недобросовісних виробників пропонують покупцям неякісний продукт. Тому, перш ніж замовляти шафи-купе з радіусними фасадами, важливо вивчити основні моменти. Головний критерій вибору - розсувні системи, які повинні створюватися з міцного металевого профілю, сталевого або алюмінієвого. Останній варіант дорожчий, але він кращий через підвищену надійність і довговічність. 

Для криволінійних фасадів використовується алюмінієвий профіль, стінки якого обов'язково повинні бути більше 1.2 мм. Це вкрай необхідний захід для утримання наповнення фасадів. Якщо використовується тонкостінний профіль, з часом листовий матеріал фасадів може випасти.

Особливо актуальна ця вимога по відношенню до акрилового скла, яке користується попитом при виготовленні радіусних фасадів. Для установки в радіусні фасади акрилове скло згинається під зусиллям в 100 кілограм. Отже, воно знаходиться в постійній напрузі, витримати яке може тільки профіль з товстими стінками. Щоб шафа з радіусними фасадами прослужила довго, необхідно застосування профілю, розробленого саме для криволінійних поверхонь. 


Особливості установки 

Розсувні двері шаф-купе, в тому числі з радіусними фасадами, кріпляться за допомогою роликових систем, які можуть бути з підвісним або опорним способом кріплення. 

Підвісні системи встановлюються до стелі, яка повиннна бути рівною а не обшитою гіпсокартоном. Плити цього матеріалу не витримають постійного навантаження, яке створюють фасади при переміщенні. 

Опорні розсувні системи, які кріпляться на нижній точці, більш надійні і довговічні, забезпечують плавний хід. У таких системах верхня напрямна просто підтримує фасад, а все навантаження припадає на нижню опору. 

Варто пам'ятати, що фасади можуть бути вигнутими як назовні, так і всередину. Останній варіант кращий для невеликої кімнати, де фасад, вигнутий назовні, буде додатково красти площу. 


Заповнення фасадів радіусних шаф-купе

Сучасні матеріали і технології дозволяють створювати шафи-купе з радіусними фасадами будь-якого дизайну. Головне для покупця - підібрати таке оформлення, яке гармоніює з інтер'єром кімнати. 

Бюджетним варіантом вважаються панелі ДСП, покриті щільним шаром ламінації, яка може імітувати будь-яку породу дерева. Надати особливої вишуканості такій шафі можливо за допомогою дзеркальних панелей. Гармонійно виглядають два фасади з ламінуванням, доповнені дзеркалом. Такі меблі ідеально підходять для спальні або вітальні, де дзеркало повинно бути обов'язково. 

Дуже вишукано і незвично виглядають дзеркальні фасади тоновані або з візерунком, нанесеним методом піскострумної обробки. Комбінувати з дзеркалом можна і тоноване скло, покрите малюнками, які ви самі виберете.

Скло або дзеркало можна оформити за допомогою друку, в якому використовуються високоякісні світлостійкі фарби. Такі малюнки на склі або дзеркалі відрізняються особливою глибиною, до того ж не вицвітають з часом. 

Радіусні фасади можуть бути не основним, а додатковим елементом шафи, наприклад, вони можуть розміщуватися на розі, округляючи обриси шафи, надаючи їм плавності. 

Вибирайте оформлення, яке вам підходить, і замовляйте ідеальні шафи-купе з радіусними фасадами.


У цій категорії немає товарів