Інформація
Пошук

Договір публічної оферти - Меблева Лавка

Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Ця оферта, є офіційною пропозицією ФОП Настарчук В.В., далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-магазині Продавця «https://mebellavka.com.ua/ (далі -« Інтернет-магазин »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними в Інтернет-магазині Продавця.

1.3. Щоб Інтернет-магазин прийняв від Покупця замовлення, Покупець повинен зв'язатися з менеджерами Інтернет-магазину і уточнити:

 • інформацію про товар
 •  наявність товару на складі
 • вартість замовлення
 • терміни доставки

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Товар» - меблі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
«Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
«Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
«Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
«Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

5. Порядок оплати замовлення

5.1.Оплата може бути виконана будь-яким зручним способом:

 • готівкою
 • за допомогою встановленого в нашому салоні терміналу для оплати кредитними картами
 • переказом на банківську карту
 • на розрахунковий рахунок
 • іншим запропонованим Вами способом

5.2. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товару проводиться як по Києву та Київській області і по Україні. При замовленні товару, Покупцеві називають терміни доставки, а за день до пропонованої дати, менеджери Продавця узгодять з Покупцем більш точний час.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

7. Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • оформити електронний договір
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

7.4. Гарантія

На всю продукцію, представлену в Інтернет-магазині надається офіційна гарантія. Гарантійні терміни встановлюються фірмою - виробником і складають від 12 до 24 місяців (за умови, що збирання меблів проводиться збирачами Продавця).

Гарантійне і післягарантійне обслуговування здійснюється фірмами - виробниками.

7.5. Повернення і обмін товару:

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з дати продажу. Для повернення або обмін товару належної якості необхідно зв'язатися з логістичним відділом Продавця по телефону +380961338410 або відправити текстове повідомлення на електронну пошту: logistika@mebellavka.com.ua, для уточнення дати і способу повернення:

1.Возврат товару можна здійснити за адресою: м Київ, ТЦ "Декор Сервіс", пр-т Степана Бандери, 8 / 16А (1 пов.)

2. Товар може бути повернений як самим Покупцем, так і Продавцем, за допомогою служби доставки

3. При поверненні товару з іншого населеного пункту, повернення здійснюється перевізником «Нова пошта». Покупець зобов'язаний уточнити у менеджера Продавця дані, необхідні для відправлення товару, а так же спосіб повернення грошей.

Повернення грошей здійснюється після отримання та перевірки товару. При поверненні товару перевізником, повернення грошей здійснюється не пізніше 7 днів після розриву договору.

7.6. Право на повернення грошей або обмін товару належної якості зберігається при дотриманні наступних умов:

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався (відсутні сліди збірки) і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

7.7. Покупець, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, має право на:

1) пропорційне зменшення ціни;

2) безоплатне усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

4) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа, що є у продавця (виробника), товар. З усіх питань, в разі придбання товару неналежної якості Покупець може звернутися по телефону +380961338410 або відправити текстове повідомлення на електронну пошту: logistika@mebellavka.com.ua.

1. Заміну товару можна здійснити за адресою: м Київ, ТЦ "Декор Сервіс", пр-т Степана Бандери, 8 / 16А (1 пов.)

2. Товар може бути повернений як самим Покупцем, так і службою доставки Продавця. У разі повернення товару неналежної якості, повернення здійснюється за рахунок Продавця.

3. При поверненні товару з іншого населеного пункту, повернення здійснюється перевізником «Нова пошта». Покупець зобов'язаний уточнити у менеджера Продавця дані, необхідні для відправлення товару, а так же спосіб повернення деньг. При наявності товару, вимога Покупця про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін.

У разі відсутності товару вимога покупця про його заміну підлягає задоволенню у двомісячний строк з моменту подання відповідної заяви.

Повернення грошей здійснюється після отримання та перевірки товару. При поверненні товару перевізником, повернення грошей здійснюється не пізніше 7 днів після розриву договору.

Не підлягають поверненню пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під замовлення Покупця.

7.8. Дефектами меблів не є:

 • Незначні відмінності у відтінках і фактурі оббивних тканин і шкір.
 • Незначні відмінності у відтінках кольору і відміну малюнка лакофарбового покриття (декору).
 • Легкі складки на облицювальній матеріалі м'яких елементів, що виникають після зняття навантажень і зникаючі після легкого розгладження рукою.
 • Відхилення від габаритних розмірів ± 2-3 см на один виріб.
 • Дрібні волосяні тріщини ( «ефект розтріскування»), потертості меблевого покриття з натуральної шкіри, що виникли в процесі експлуатації меблів.

7.9. Покупець зобов'язується використовувати товар виключно з метою, в спосіб і в порядку, які не суперечать чинному законодавству. Продавець не несе відповідальності за мету, спосіб і порядок використання товару і не відповідає за можливу шкоду, прямо або побічно нанесену троваром.

8. Додаткові умови

8.1. Після підтвердження замовлення, Продавець бере на себе зобов'язання передати Покупцеві замовлений ним товар в обумовлені терміни, а Покупець, в свою чергу, бере на себе зобов'язання прийняти замовлений ним товар і оплатити обраним при здійсненні замовлення способом. Покупець набуває право власності в момент передачі товару.

8.2. Якщо Покупець вирішив відмовитися від замовленого товару до отримання його від Продавця, Покупець зобов'язаний невідкладно повідомити про це менеджерам Покупця по телефону або ж письмово по електронній пошті.

8.3. Якщо Покупець відмовляється від замовленого товару в момент доставки, це необхідно робити до передачі грошових коштів.

8.4. За заміну замовленого товару, який вже був доставлений Покупцю і не відповідає зазначеним вимогам, Продавцем приймається відмова протягом 3 робочих днів.

8.5. Претензії по кількості, якості, комплектності або ж упаковці товару приймаються протягом 3 робочих днів після його отримання.

9. Термін дії договору

9.1. Цей договір публічної оферти вступає в силу з моменту його публікації на даній сторінці Інтернет-магазину і діє до моменту його відкликання Продавцем.

9.2. Продавець має право в будь-який час внести зміни в умови Договору та / або відкликати Договір в будь-який момент на свій розсуд. У разі внесення Продавцем змін до Договору, такі зміни вступають в силу з моменту розміщення зміненого тексту Договору на цій сторінці Інтернет-магазину, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений безпосередньо в тексті зміненого Договору.

9.3. Сторони мають право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.