Київ, пр-т Степана Бандери, 34А, ТЦ "Марго"
Інформація
Пошук

Кабінети

Оберіть підкатегорію
Стіл письмовий SYDNEY 1Д1Ш
32341-68

Комплект меблів Франциск
031595-36

257 250 грн

Брифінг-приставка Франциск YDK 3097-BT
031594-36

30 980 грн

Стіл керівника Франциск YDK 3097
031591-36

107 330 грн

Стіл конференційний Франциск  YFT 166
031593-36

72 120 грн

Шафа Франциск YCB 3050 4-d
031592-36

106 720 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)
Потрібна допомога фахівця з підбору меблів?
Залиште Ваш телефон, наш менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе вибрати відповідну модель!

Кабінети

Відмінні варіанти ділової обстановки

Сучасна компанія, у якої є ефективний досвідчений керівник, повинна забезпечити йому зручне, комфортне та ергономічне робоче місце. Кабінет керівника повинен бути максимально функціональним, тому не варто перетворювати його в смугу перешкод, що складається зі столів, тумбочок і стільців. Необхідно купувати меблі для кабінетів керівників вищої якості, ніж столи, крісла та шафи для рядових співробітників. Однотипна звичайна обстановка може знизити авторитет керівника не тільки в очах підлеглих, але й у партнерів по бізнесу, з якими йому доводиться контактувати. На думку експертів в області ділового інтер'єру, якість і дизайн офісних меблів для кабінету керівника говорить не стільки про його смак, скільки про фінансовий стан суб'єкта економічної діяльності.

Більшість дизайнерів, що займаються проектуванням робочого простору в офісах, створенням робочої обстановки, рекомендують оформити кабінет керівника в єдиному стилі. Меблі повинні бути досить дорогими, для їх виготовлення повинні бути використані натуральні матеріали: дерево, скло, метал і так далі. Якщо ви вирішите купити для кабінету директора дешеві меблі з ДСП, то навряд чи після цього його власник зможе зробити відповідне враження на відвідувачів.


Різновиди меблів для створення ділової атмосфери

У Києві можна без проблем знайти дорогі добротні меблі, щоб обставити кабінет керівника. Існують звичайнісінькі комплекти, що включають в себе письмовий стіл, шкіряне крісло, пару книжкових шаф. В розширених версіях можна зустріти спеціальний приставний стіл для переговорів, стільці, тумби та підставки для оргтехніки. Всі без винятку елементи обстановки повинні бути високої якості, і врахуйте - масивний стіл з натурального дерева і елегантне шкіряне крісло погано поєднуються з дешевими стільцями для візитерів.

Ціна на меблі в робочий кабінет керівника (Київ та будь-яке інше місто) коливається в досить широких межах. В Україні можна знайти як досить «бюджетні» рішення, так і елітні комплекти, які гідні кабінету генерального директора транснаціональної компанії. І одні, і інші будуть виконані з натуральних матеріалів, ціна в основному залежить від породи дерева, якості металу і кількості скла.

Перед тим, як купити все необхідне для облаштування інтер'єру кабінету керівника, Ви можете вивчити меблі на фото, які представлені в будь-якому розділі інтернет-магазину меблів. Оформити замовлення меблів в кабінет покупець може самостійно або звернувшись до консультантів сайту.

Средня вартість товарів в категорії Кабінети - 144 115 грн
Діапазон цін: від 30 980 грн до 257 250 грн