Корпусні меблі для офісу
Корпусні меблі для офісу - основні тенденції сучасності
Багато наших сучасників проводять в офісі більше восьми годин на день, невпинно працюючи на благо компанії. Тому одним з головних завдань начальника, який поважає своїх підлеглих, є установка корпусних меблів.
Правильно підібрані офісні меблі допомагають зосередитися на поставлених завданнях, працювати більш плідно. Корпусні меблі вважаються оптимальним рішенням, оскільки можуть похвалитися практичністю, ергономікою, універсальністю і доступною ціною. Ще одна важлива перевага корпусних меблів - невеликі розміри, можливість вписати їх в приміщення будь-якого планування.
Переваги замовлення
До цих достоїнств варто додати, що корпусні меблі можна замовити під індивідуальне замовлення. Наприклад, Ви хочете обставити офіс моделями в єдиному стилі, створити комфортний опен-спейс. Для цих цілей корпусні офісні меблі підходять ідеально. Ви маєте можливість замовити корпусні меблі під конкретні розміри, відповідні плануванню приміщення і вимогам співробітників. Робочі місця в різних відділах можуть істотно відрізнятися, і ці відмінності легко втілити на практиці, якщо вибрати корпусні меблі на замовлення.
Переваги елементів, виготовлених на замовлення: перш за все - можливість втілити всі побажання клієнта, врахувати особливості та недоліки планування. Корпусні меблі, створені під замовлення за конкретними розмірами, дозволяють використовувати корисний простір навіть в дуже маленькому офісі. При цьому, комфорт співробітників не постраждає. Ви отримуєте ефективну організацію простору, практичність і функціональність, економію фінансів.
Основні критерії вибору
- Всі корпусні меблі для офісу створюються з панелей ДСП товщиною не менше 18 мм. Для виготовлення столів використовуються панелі не менше 30 мм, а краще - 40 мм, щоб забезпечити міцність і надійність конструкції. Обов'язковою присутнє якісне однорідне покриття ламінатом (штучним шпоном).
- Обов'язковим елементом якісних корпусних меблів є ламінована окантовка, яка повинна бути навіть на невидимих стиках. Окантовка високої якості не має на стиках світлих смуг, не відшаровується, якщо підчепити її нігтем.
- Важливий фактор якісних корпусних меблів в офіс - фурнітура тільки від перевірених виробників. Щільно затягнуті петлі фасадів, опори, які можна регулювати по висоті, міцні кріплення і ручки гарантують довговічність і надійність меблів.
Відповідальний вибір матеріалів
Найчастіше офісні корпусні меблі створюються з плит ДСП, МДФ, панелей, вироблених за сендвіч технологією, коли пустотілі панелі заповнюються ребрами жорсткості. Найбільш міцним, екологічно безпечним, але й дорогим вважається масив дерева. Останній варіант краще вибирати для кабінету начальника, оскільки меблі в ньому безпосередньо впливають на імідж компанії.
Товщина панелі - 30-40 мм, для меблів у кабінет керівника часто вибирають панелі товщиною 60-70 мм, якщо такі габарити вписуються в дизайнерську концепцію.
Зовнішнє облицювання панелей створюється для бюджетних корпусних меблів з ламінату, шпону, в середній ціновій категорії - ПВХ плівки, створеної за допомогою високотемпературної полімеризації. Можна замовити покриття з товстого пластика, ламінату, зверху покритого лаком.
Варто пам'ятати, що покриття з ламінату та пластика використовуються, переважно, на елементах, які піддаються інтенсивній експлуатації: стільницях, ніжках. Невидимі елементи виробляються з плит ДСП і покриваються стрічкою з меламіну.
Практичні поради
- Колірні поєднання офісних меблів не повинні бути яскравими, занадто контрастними. Не вибирайте чорні офісні столи, оскільки на контрасті з білими аркушами паперу таке поєднання дуже напружує очі. Оптимальні варіанти: венге, відтінки натурального дерева, пастельні кольори (блакитний, зелений, сірий), сріблястий.
- Для конференц-залів, переговорних кімнат можна вибирати столи зі скляною стільницею та металевими опорами. Такий елемент виглядає свіжо і яскраво. Але звертайте увагу на наявність кабель-каналів, що приховують дроти, які відмінно видно через скло.
- Закруглені кути в офісних моделях краще гострих, прямокутних - це правило застосовується не тільки до столів, але й шаф.
- Оформляючи замовлення на виготовлення столів для кожного співробітника, важливо продумати основні дрібниці. Робоче місце повинно оснащуватися висувними ящиками, полицями, де можна розкласти папір і канцелярію, щоб вони не захаращували робочу поверхню. Стільці важливо вибирати ергономічні, з можливістю регулювання висоти - це дозволить співробітнику підібрати для себе оптимальне положення. Оббивка стільця повинна бути в міру жорсткою, щоб людині було зручно працювати весь день.
- Системи зберігання документації, такі, як стелажі і шафи - не менш важливий елемент будь-якого офісу. Оптимальним варіантом для офісу вважаються відкриті стелажі, оснащені полицями або осередками, в яких можна зберігати не тільки документацію, а й особисті речі. Якщо ви замовляєте шафи з фасадами, бажано вибирати скляні дверцята, що відкривають повний огляд вмісту.
- Спростити вибір офісних корпусних меблів допоможуть готові кабінети - набори столів і стільців для персоналу або керівника. Кабінети представлені в бюджетній і преміум категорії, відповідно, виготовлені з матеріалів різних класів.
- Готовий кабінет - це відмінна можливість обставити робочі місця співробітників або кабінет начальника в єдиному стилі. Вибір готових рішень великий: меблі в класичному стилі, з масиву дерева, з вишуканими різьбленими елементами; лаконічні столи в стилі модерн, виготовлені з МДФ з покриттям з ламінату.
- Основні критерії, якими потрібно керуватися при виборі офісних меблів для персоналу: практичність, функціональність, доступність. Якщо Ви підбираєте варіанти обстановки для кабінету керівника, додайте до цього вишуканий дизайн і більш дорогі матеріали.
Діапазон цін: від 1 454 грн до 24 969 грн