Купити Ролети в Києві за доступною ціною | опис, фото

Інформація
Пошук

Ролети

Ролети № 100
36471

Ролети № 83
36444

Ролети № 101
39512

Ролети № 99
36472

Ролети № 84
36445

Ролети № 52
36413

Ролети № 98
36473

Ролети № 85
36446

Ролети № 72
36433

Ролети № 86
36447

Ролети № 79
36440

Ролети № 87
36448

Ролети № 80
36441

Ролети № 88
36449

Ролети № 82
36443

Ролети № 102
39518

Показано з 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)
Потрібна допомога фахівця з підбору меблів?
Залиште Ваш телефон, наш менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе вибрати відповідну модель!

Ролети

Зменшуємо яскравість

Вікна - джерело світла і свіжого повітря в наших квартирах. Вони є у всіх приміщеннях. У сонячний день або в місячну ніч є необхідність зменшити потрапляння світла всередину. Для цього є кілька варіантів: занавіси, жалюзі, ролети.

Ролети, або рулонні штори, виготовляють за розміром вікна з бавовняної тканини, полімеру або бамбука. Вони дуже практичні і функціональні, не бояться вологи і м'яко захищають від сонячних променів. Така штора може мати відкриту і закриту систему.

Відкрита система рулонних штор - це валовий механізм з тканиною і планкою знизу, яка опускається на потрібний рівень вікна. У закритій системі вал знаходиться в коробі і має направляючі, які притримують тканину штори навіть в нахиленому положенні віконної рами. Другий варіант має більш високу ціну.

Всі ролети мають досить просту конструкцію, яка з легкістю витримує багаторазове використання. Жалюзі, в порівнянні з ролетами, мають більш незручну форму для прибирання пилу, що накопичився.


Матеріали виробів на вікна

Рулонні штори мають різні матеріали і забарвлення. Дуже красиво і вишукано виглядають варіанти з фактурної і текстурної тканини. Дуже зручний варіант штор «день-ніч». Це тканина, на якій чергуються щільні смужки з сітчастим матеріалом, яка, просуваючись, може перебувати в положенні, що повністю перешкоджає проникненню світла, або акуратно його розсіювати. Такі ролети підходять для лоджій, балконів, кухні.

Є варіанти тканини «Blackout», які затемнюють приміщення на 90-100%, вони створені для людей, яким заважає світло під час сну. Не думайте, що це чорні і траурні матеріали. Такі штори мають дуже широкий діапазон кольорів, вони не мнуться, не вигорають і мають звукоізоляційний і теплоізоляційний ефект. Це нова продукція на ринку родом з Фінляндії, де білі ночі - рядове явище.

Можна вдало скомбінувати щільні ролети з тюлевими занавісами, або навпаки, прозорі витончені рулонні штори доповнити сонцезахисними гардинами. Залежно від стилістики Вашого приміщення, наші дизайнери запропонують відповідні варіанти. Ролетні штори підходять під будь-який тип вікна або отвору, ціна виробів залежить від матеріалу, механізму та розміру. Магазин «Меблева Лавка» займається виготовленням і продажем ролет, штор.


Купити ролети в інтернеті в Києві (Україна)

На сайті інтернет-магазину «Меблева Лавка» Ви знайдете найрізноманітніші пропозиції для Вашого інтер'єру. В інтернет-магазині, на сайті mebellavka.com.ua Ви можете замовити і купити ролетні штори, ролети для Вашого вікна різних форм і модифікацій, перебуваючи в будь-якому місті: Миколаїв, Харків, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Київ; ціни однакові на всій території України. За телефоном на сайті Ви можете залишити заявку на безкоштовний виклик майстра для замірів вікна і прорахунку вартості Вашого замовлення.